Упряжка

Інж. Мілош Кршшак

Закінчив Економічний університет Братислави за спеціальністю “Фінанси та банківська справа”. З 1992 року працює в галузях фінансових ринків, управління портфелем та інвестиційного банкінгу. В Arca Brokerage House працює з 2015 року, займає посаду голови ради директорів, а також є членом інвестиційного комітету.

Інж. Александра Оласова

Є випускницею Економічного університету Братислави. На фінансовому ринку працює з 2000 року, зокрема у сфері compliance. Працює в Brokerage House Arca з 2010 року. Зараз вона очолює Back Office, а також є членом правління.

Магістр Міхал Шімо

Він вивчав дипломатію в Університеті Матея Бела в Банскій Бистриці. З 2004 року працює в галузях фінансів, банківської справи, страхових та фінансових ринків. В Arca Brokerage House – з травня 2007 року, в даний час виконує обов’язки члена ради директорів та директора бізнесу компанії.

Інж. Петер Лацо

Закінчив технічний факультет Словацького технічного університету в Братиславі. З 1994 року працює у галузях фінансових ринків, управління активами та банківської справи. В Arca Brokerage House з листопада 2009 року, займає посаду старшого портфельного менеджера.

Інж. Петер Янушек

Закінчив Пражський економічний університет. Успішно завершив principal a expert іспиту за програмою “Сертифікація оцінки ефективності інвестицій” (Certificate in investment performance measurement). На даний час є кандидатом у програмі CFA level 3. З 2007 року керує індивідуальними інвестиційними рахунками. В Arca Brokerage House працює з 2017 року на посаді портфельного менеджера.

Дагмар Герговічова

Випускниця економічного технікуму за фахом “Зовнішня торгівля”. У банківській сфері – з 1986 року. В Arca Brokerage House працює з 2008 року на посаді працівника відділу з обслуговування клієнтів.

 

 

 

 

Яна Янегова

Закінчила середню технічну школу та аспірантуру середньої промислової школи в Новому місті над Вагом. З 2000 року працювала у сфері інформаційних послуг. У Arca Brokerage House pracuje працює на посаді референта службового відділу.