Прес-релізи

Торговець цінних паперів SALVE INVESTMENTS перетворюється на ARCA BROKERAGE HOUSE.

Ліцензований торговець цінними паперами, що володіє домінуючим становищем у Словаччині, у кількості активних клієнтів, а також у активах під його управлінням, не беручи до уваги банки, SALVE INVESTMENTS, o. с. р., а. s., змінює назву на Arca Brokerage House o. с. р. а. s.. Ребрендінг, крім зміни назви компанії, пов’язаний зі зміною логотипу та переходу від директивного червоного до корпоративного синього кольору. У той же час відбувається об’єднання візуального  мотиву з Arca Capital. Структура акціонерів залишається незмінною.

Компанія “SALVE INVESTMENTS”, чиї інвестиційні послуги та рішення були використані більш ніж 10 000 клієнтами з 2003 року, і в даний час охоплює та управляє активами  в обсязі більш ніж 100 мільйонів євро (88,92 млн. євро станом на 31.12.2016 р. перевірені дані з фінансової звітності) вирішила змінити  через одинадцять років свою назву на Arca Brokerage House. Компанія вже давно співпрацює з фінансовою групою Arca Capital, з якою вона має особистий зв’язок. “Змінюючи назву та логотип нашої компанії, ми хочемо зміцнити зв’язки з фінансовою групою Arca Capital, до якої ми належимо”, – сказав  Міхал Шімо, член ради директорів.

Інж. Мілош Кршшак - Голова ради директорів та магістр Міхал Шімо - Член ради директорів
Інж. Мілош Кршшак – Голова ради директорів та магістр Міхал Шімо – Член ради директорів

Ребрендинг компанії пов’язаний з пропозицією нових фінансових інструментів для інвесторів. Остання новинка за варіантною пропозицією – це нова корпоративна облігація NREF 2027 I, з нульовим купоном, з строком погашення 10 років. Клієнти мають можливість придбати її  за низьку суму, оскільки її номінальна вартість становить 1 євро, а облігація має привабливу доходність. Більш детальна інформація доступна на веб-сайті емітента www.novarealestatefinance.eu

Arca Brokerage House планує у наступному році розширити свою діяльність на польському фінансовому ринку, де вона хоче надавати ті ж інвестиційні послуги та рішення, як і у Словаччині. До кінця 2017 року компанія прагне відкрити власну філію в Чеській Республіці, в Празі, з огляду на довгострокові привабливі бізнес-результати та великий попит на інвестиційні послуги в Чехії.

Arca Brokerage House o.c.p. a.s. засновано у 2003 році під торговою маркою AFS торговець цінними паперами, а в червні 2006 року змінила назву на SALVE INVESTMENTS. Статутний капітал компанії становить 1.494 млн. євро, компанія є членом Асоціації торговців цінними паперами. Arca Brokerage House у 2016 році зареєструвала оборот у розмірі 2635 мільйонів євро, що, у порівнянні з 2015 роком,  відповідає збільшенню на 66% з первісних 1,587 млн. євро. Чистий прибуток склав 132 тис. євро, а середня кількість клієнтів у 2016 році склала 4 212 інвесторів, що становить приблизно 300 нових клієнтів порівняно з 2015 роком. В даний час у компанії 12 постійних працівників.

Arca Brokerage House є частиною фінансової групи Arca Capital, яка в даний час управляє власними активами, а також активами своїх клієнтів загальною вартістю 1,4 мільярда євро, що в п’ять разів більше, ніж у 2012 році. Arca Capital разом з інвестиційною групою „Redside“ управляє декількома інвестиційними фондами в Чеській Республіці вартістю понад 500 мільйонів євро. Група є найбільшим власником поновлюваних джерел енергії в Словаччині загальною встановленою потужністю 125 мегават. Її міжнародна та торгова діяльність розподілена регіонально в декількох країнах Центральної та Східної Європи. Група диверсифікує свою господарську діяльність на різних сегментах ринку.