Історія компанії

Arca Brokerage House o.c.p. a.s. (Arca Brokerage House) – фінансова установа, яка надає своїм клієнтам основні та вторинні інвестиційні послуги у сфері цінних паперів та інших фінансових інструментів. Компанія надала свої послуги більш ніж 10 000 клієнтам на території Словаччини та Чехії з метою розширення своєї діяльності в інші країни Центральної та Східної Європи.

Компанія була створена в грудні 2003 року під торговою маркою AFS торговець цінними паперами та активно почала пропонувати інвестиційні послуги та рішення в межах Словаччини.  Завдяки успіхам та попиту, в 2005 році відбулося розширення ділової активності  на територіюі Чеської Республіки. У червні 2006 року компанію було перейменовано в  „SALVE INVESTMENTS o.c.p., a.s.“. Після зміни назви, компанія отримала стабільну ринкову позицію як ліцензованого торговця цінними паперами та   ще більш відомою інвесторам.

В подальшому спостерігалося поступове збільшення портфеля клієнта, зростання активів  в управлінні та збільшення кількості задоволених інвесторів, які використовували основні, а також вторинні інвестиційні послуги та інвестиційні рішення компанії.  Завдяки професійного підходу та  зростання доходів у сфері корпоративного управління, компанія поступово отримала визнання відомих фінансових установ, що складають основу ділових партнерів як у Словаччині, так і на міжнародному рівні.

Влітку 2017 року комерційна назва змінилася на Arca Brokerage House з метою більш тісної та більш інтенсивної співпраці з фінансовою групою Arca Capital і надання професійних інвестиційних послуг та рішень, а також привабливих фінансових інструментів, зі збереженням при цьому  ефективного та якісного обслуговування клієнтів.