Team

Ing. Miloš Krššák

Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie na kierunku Finanse i Bankowość. Od 1992 roku prowadzi działalność na rynkach finansowych, zajmuje się zarządzaniem portfolio i bankowością inwestycyjną. W Arca Brokerage House od roku 2015 pełni funkcję prezesa zarządu, a także jest członkiem Komitetu Inwestycyjnego.

Ing. Alexandra Olasová

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Bratysławie. Na rynku finansowym działa od 2000 r., szczególnie w zakresie compliance. W Arca Brokerage House pracuje od roku 2010. Obecnie prowadzi oddział Black Office, a także jest członkiem zarządu.

 

Mgr. Michal Šimo

Studiował dyplomację na Uniwersytecie Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. Od 2004 roku prowadzi działalność w zakresie finansów, bankowości, ubezpieczeń i rynków finansowych. W Arca Brokerage House pracuje od maja 2007 roku, obecnie pełni funkcję członka zarządu i dyrektora handlowego firmy.

 

Ing. Peter Janušek, CFA

Studiował ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze. Pomyślne zdał egzaminy principal a expert w programie Certificate in investment performance measurement. Jest obecnie kandydatem w programie CFA poziom 3. Od 2007 roku skupia się na zarządzaniu indywidualnych kont inwestycyjnych. W Arca Brokerage House pracuje na stanowisku menadżera portfolio od 2017 roku.

Dagmar Hergovičová

Jest absolwentką Średniej Szkoły Ekonomicznej, Wydział Handlu Zagranicznego. Od 1986 roku pracuje w sektorze bankowym. W Arca Brokerage House pracuje od 2008 roku na stanowisku pracownika obsługi klienta.

 

 

 

 

Jana Janegová

VUkończyła Liceum zawodowe, w tym studia podyplomowe w Średniej Szkole Przemysłowej w miejscowości Nové Mesto nad Váhom. Od 2000 roku pracowała głównie w sektorze usług informatycznych. W firmie Arca Brokerage House pracuje na pozycji pracownika (referentki) działu obsługi klienta.